Horaris d'activitats dirigides

DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:15 - 08:05 S1
BODYPUMP
Sergio
ZUMBA
Jenny
CTC
Jenny
SC
CYCLING
María
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Sergio
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
María
07:30 - 07:45 SF
ABDOMINALS 15'
ESTIRAMENTS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
08:15 - 08:30 SF
ABDOMINALS 15'
ESTIRAMENTS 15'
FREE FIT
ESTIRAMENTS 15'
FREE FIT
08:15 - 08:45 S1
TONIFICACIÓ 30'
Jenny
PILATES 30'
Sergio
GAC 30'
Sergio
08:15 - 09:00 PG
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
08:15 - 09:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
Sala 40º
ESTIRAMENTS 40º
Jenny
09:15 - 10:05 S3
GYM D'OR
María
EST.HOLÍSTICS
Caterina
PILATES
Carlos
GYM D'OR
María
ESQUENA SANA
María
09:30 - 09:45 SF
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
ESTIRAMENTS 15'
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
09:30 - 10:20 SC
CYCLING
Sergio
CYCLING
María
CYCLING
María
CYCLING
Sergio
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S1
CTC
Jenny
ZUMBA
Jenny
BODYPUMP
Sergio
PILATES
Jenny
BODYCOMBAT
Sergio
SB
DUET BOXING
Jenny
EXT
DUET CAMP
Aitor
10:00 - 10:50 SB
DUET BOXING
Aitor
10:15 - 11:05 S3
IOGA
Óscar
PILATES
Caterina
IOGA
Carlos
ESQUENA SANA
María
10:20 - 11:10 Sala 40º
IOGA 40º
Carlos
10:30 - 10:45 SF
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
10:30 - 11:15 PG
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
María
AIGUAGIM
Sergio
AIGUAGIM
Sergio
AIGUAGIM
Sergio
10:30 - 11:20 S1
BODYCOMBAT
Jenny
BODYPUMP
Jenny
GLAM-DANCE
Jenny
ZUMBA
Jenny
SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
11:15 - 12:00 PG
AIGUAGIM
Óscar
AIGUAGIM
Caterina
AIGUAGIM
Aitor
11:20 - 12:10 S3
ESQUENA SANA
María
EST.HOLÍSTICS
María
11:30 - 11:45 SF
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
11:30 - 12:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Sergio
CYCLING VIRTUAL
S3
TAI-CHI
Esther
TAI-CHI
Esther
12:30 - 12:45 SF
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
12:30 - 13:20 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S1
BODYPUMP
Sergio
14:15 - 15:05 SC
CYCLING
Caterina
CYCLING
Sergio
CYCLING
Caterina
CYCLING
Caterina
CYCLING
María
SB
DUET BOXING
Jenny
Sala 40º
IOGA 40º
Carlos
PILATES 40º
Óscar
S1
BODYPUMP
Aitor
ZUMBA
Bernard
CTC
Jenny
BODYCOMBAT
Jenny
14:30 - 14:45 SF
FREE FIT
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
15:15 - 16:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Bernard
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Caterina
CYCLING VIRTUAL
S1
TONIFICACIÓ
Carlos
ZUMBA
Laia
Sala 40º
PILATES 40º
Caterina
15:30 - 16:15 PG
AIGUAGIM
Laia
AIGUAGIM
Caterina
AIGUAGIM
Caterina
AIGUAGIM
Laia
AIGUAGIM
Raquel
16:15 - 17:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
S1
TONIFICACIÓ
Carlos
PILATES
Carlos
ZUMBA
Bernard
BODYPUMP
Caterina
S3
BODYCOMBAT
Laia
IOGA
Carlos
16:30 - 16:45 SF
DST
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
17:00 - 17:30 S1
BODYPUMP 30'
Laia
ESTIRAMENTS 30'
Óscar
17:00 - 17:50 SB
DUET BOXING
Sebas
17:15 - 18:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
CYCLING VIRTUAL
Sala 40º
IOGA 40º
Carlos
ESTIRAMENTS 40º
Manel
S1
GLAM-DANCE
Carlos
17:25 - 18:10 S3
ZUMBA KIDS
Melania
DUET CAMP KIDS
Caterina
ZUMBA KIDS
Melania
IOGA KIDS
Óscar
17:30 - 17:45 SF
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
17:30 - 18:15 PG
AIGUAGIM
Laia
AIGUAGIM
Bernard
AIGUAGIM
Laia
AIGUAGIM
Caterina
17:30 - 18:20 S1
ZUMBA
Carlos
TONIFICACIÓ
Laia
STEP
Laia
BODYCOMBAT
Laia
18:10 - 19:00 Sala 40º
ESTIRAMENTS 40º
Bernard
18:15 - 19:05 SC
CYCLING
Aitor
CYCLING
David
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Aitor
CYCLING
Bernard
CYCLING VIRTUAL
S3
PILATES
Caterina
ESQUENA SANA
Carlos
IOGA
Carlos
ESQUENA SANA
Óscar
18:30 - 18:45 SF
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
DST
RADIKAL 20'
DBX
18:30 - 19:00 S1
GAC 30'
Carlos
BODYCOMBAT 30'
Bernard
TONIFICACIÓ 30'
Caterina
GAC 30'
Carlos
TONIFICACIÓ 30'
Laia
19:00 - 19:45 PP
AIGUAGIM
Bernard
AIGUAGIM
Manel
PG
AIGUAGIM
Caterina
AIGUAGIM
Laia
19:00 - 19:50 S1
BODYCOMBAT
Laia
BODYPUMP
Laia
ZUMBA
Laia
GLAM-DANCE
Carlos
PILATES
Laia
19:00 - 20:00 EXT
TRI-RUN
Edu
DUET RUNNERS
Edu
19:10 - 20:00 Sala 40º
IOGA 40º
Carlos
PILATES 40º
Caterina
19:15 - 20:05 SC
CYCLING
Aitor
CYCLING
Aitor
CYCLING
Bernard
CYCLING
Bernard
CYCLING
Bernard
CYCLING VIRTUAL
S3
ESQUENA SANA
Óscar
IOGA
Carlos
PILATES AVANÇAT
Carlos
IOGA
Óscar
SB
DUET BOXING
Bernard
19:30 - 19:45 SF
ABDOMINALS 15'
DST
FREE FIT
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
20:00 - 20:50 S1
BODYPUMP
Bernard
ZUMBA
Laia
STEP
Laia
BODYCOMBAT
Laia
BODYPUMP
Laia
20:10 - 21:00 Sala 40º
IOGA 40º
Bernard
IOGA 40º
Carlos
20:15 - 21:05 SB
DUET BOXING
Bernard
S3
PILATES
Óscar
ESQUENA SANA
Caterina
IOGA
Óscar
PILATES
Óscar
SC
CYCLING
Aitor
CYCLING
Aitor
CYCLING
Manel
CYCLING
Manel
CYCLING VIRTUAL
20:30 - 20:45 SF
ABDOMINALS 15'
FREE FIT
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
DBX
20:30 - 21:20 PG
SWIMMERS
Raquel
TRI-SWIM
Edu
AQUATRAINING
Raquel
21:00 - 21:50 S1
ZUMBA
Bernard
BODYCOMBAT
Laia
BODYPUMP
Bernard
21:10 - 22:00 Sala 40º
IOGA 40º
Óscar
21:15 - 22:05 SC
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
David
CYCLING VIRTUAL
CYCLING
Manel
CYCLING VIRTUAL
21:30 - 21:45 SF
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'
RADIKAL 20'
ABDOMINALS 15'
ABDOMINALS 15'

* Duet Badalona - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici